Restoranımız

KAHVALTI

Güne iyi başlamak, iyi bir kahvaltı ile mümkündür. 24 saat hizmet anayışımızın ilk adımı, sabah 7'de açık büfe kahvaltı servisiyle başlar.

Zengin ve sağlıklı menüsü, ayrıca özel diet seçenekleriyle, güneşin ilk ışıklarının Süslediği Salonumuzda aileniz, iş arkadaşlarınız veya yakın dostlarınızla kahvaltı yaparken, güleryüz ve samimiyeti ilke edinmiş personelimiz, taze çay servisi ile size adeta "evinizdeymiş" hissini yaşatacak..

İyi Sabahlar...

RESTAURANT

Yüzyılları aşmış bir medeniyetin lezzet mirası...

Geleneksel Türk mutfağının eşsiz yemekleri...

200 kişi kapasiteli Gold Restaurant, siz misafirlerine Toplantı - Cemiyet yemekleri, Aile yemekleri veya özel gün organizasyonlarında sofra geleneğimizin benzersiz tatlarını ve profesyonel hizmet anlayışını sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyor.

TOPLANTI

100 kişi kapasiteli toplantı salonumuz ; Seminer, Sempozyum, Eğitim ve diğer organizasyonlarınız için her türlü detay düşünülerek ve ileri teknoloji kullanılarak donatıldı.

Gerçekleştireceğiniz sunumlar için; Projeksiyon araçları, Tepegöz, 127 ekran Plazma TV, gerekli ses donanımları ve dekorasyon ile teknik konularda deneyimli yardımcı asistanlarımız hizmetinizdedir.

/