İster İş, İster Tatil, Evinize Hoşgeldiniz...

Otelimize ilk adım attığınız anda size geniş konforu ve hizmete hazır personeli ile Lobimiz karşılayacak. Günün yorgunluğunu ve olumsuz izlerini üzerinden atabileceğiniz frah lobimizde, televizyon veya günlük gazetelerden son haberleri alabilir, toplantılarınız için salonumuz hazırlanırken "Lobby Cafe"nin 24 saat sunduğu içecek servisinden, ayrıca otelimizin tamamını kapsayan sınırsız Wireless hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Hotel Gold Business, tarihi abideleri, doğal güzellikleri ve kültürel dokusu ile ünlü şehrimiz Bursa'ya, gerek iş gerek tatil amacıyla gelen misafirlerimizin konaklamalarının " güzel bir anı " olarak hatırlarında kalması için, zarif dekorasyon ile konforu, samimiyet ile misafirperverliği aynı çatı altında buluşturdu.

2007 yılında profesyonel hizmet ve yüsek memnuniyet anlayışıyla kapılarını açan Hotel Gold 3, merkezi konumu sayesinde misafirlerine şehrin her noktasına kolaylıkla ulaşabilme imkanı sunarken, tarihi eser, anıt ve müzelere yakınlığı ile de şehrimizin barındırdığı madde ve mana güzelliğini keşfetme fırsatı veriyor.

Geleneksel mirasımız olan misafirperverliğimizi sunmak için, sizi evinize davet ediyoruz. Mutluluğumuz, yüzünüzdeki güven ve gülümsemedir.

Evinize hoşgeldiniz...

/